Uchwała nr 89
Zarządu Polskiego Związku Triathlonu
z dnia 3 sierpnia 2017 r.
dot. Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
Na podstawie Uchwały numer 52 z dnia 8 maja 2017 roku oraz uchwały numer 88 z dnia
3 sierpnia 2017 Zarząd Polskiego Związku Triathlonu postanawia co następuję:
§ 1.
Ustala się, listę zawodników zakwalifikowanych na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży na
podstawie wyników uzyskanych podczas Pucharu Polski Juniorów Młodszych w brzmieniu jak
poniżej:
Kobiety:
1. Sudak Magdalena, UKS G-8 Bielany Warszawa
2. Sanecka Julia, Delf Gryfino
3. Sikora Marta, Triathlon YMCA Kraków
4. Sudak Zuzanna, UKS G-8 Bielany Warszawa
5. Bohater Paulina, MLUKS Triathlon Koło
6. Bużycka Maja, SSP Orka Iława
7. Zych Natalia, UKS 51 Lublin
8. Rumińska Katarzyna, SSP Orka Iława
9. Woźniak Joanna, KS Ironman C/S Szczecin
10. Bąkowska Izabela, GTT Diament Gniezno
11. Wicha Karolina, TS Akwedukt Kielce
12. Rakus Maria, TS Akwedukt Kielce
13. Zachwieja Agata, GTT Diament Gniezno
14. Grieger Weronika, UKS G-8 Bielany Warszawa
15. Glaubert Weronika, MKS Truso Elbląg
16. Dworzyńska Daria, KS Ironman C/S Szczecin
17. Bochnak Weronika, UKS Lusowo
18. Podolak Oliwia, Delf Gryfino
Mężczyźni:
1. Goryński Dawid, UKS TRS Susz
2. Maksymowicz Tomasz, UKS G-8 Bielany Warszawa
3. Kowalski Kuba, UKS G-8 Bielany Warszawa
4. Dzik Szymon, SSP Orka Iława
5. Markiewicz Marcel, UAM Triathlon Poznań
6. Rogacz Grzegorz, KS AZS AWF Katowice
7. Heda Jakub, Delf Gryfino
8. Janaszkiewicz Mateusz, Delf Gryfino
9. Wamka Mateusz, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
10. Gonska Szymon, KS AZS AWF Katowice
11. Jankowski Adrian, KS Ironman C/S Szczecin
12. Paliński Maciej, UKS TRS Susz
13. Szcześniak Eryk, TS Akwedukt Kielce
14. Jednaszewski Mikołaj, WMKS Olsztyn
15. Chyłkowski Filip, Triathlon YMCA Kraków
16. Gozdyra Rafał, KS Ironman C/S Szczecin
17. Kozak Karol, MKS Truso Elbląg
18. Jasiulewicz Bartosz, Delf Gryfino
19. Drzewoszewski Kamil, UKS TRS Susz
20. Partyka Piotr, Delf Gryfino
21. Skolasiński Radek, UKS TRS Susz
22. Ziemniewski Bartosz, UKS Lusowo
23. Kwiatkowski Filip, MKS Truso Elbląg
24. Zmyślony Franciszek, MKS Truso Elbląg
25. Danielewski Bartosz, UAM Triathlon Poznań
26. Matusiak Miłosz, MKS Truso Elbląg
27. Ossowski Łukasz, UKS Lusowo
28. Krzoski Hubert, TS Akwedukt Kielce

§ 2
Na podstawie rekomendacji Komisji Szkolenia prawo do udziału w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, na koszt własny, uzyskują następujący zawodnicy:
Kobiety:
1. Jadwiga Wyrwińska, AZS AWF Poznań
Mężczyźni:
1. Mateusz Głuszkowski, UKS Cityzen_ Poznań
2. Dominik Dańkowski, MLUKS Triathlon Koło
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Miejsca przyznane dla trenerów (refundowane przez MSIT)

1. UKS G-8 Bielany Warszawa
2. Delf Gryfino
3. Triathlon YMCA Kraków
4. AZS AWF Katowice
5. MLUKS Triathlon Koło
6. SSP Orka Iława
7. UKS 51 Lublin
8. KS Ironman C/S Szczecin
9. GTT Diament Gniezno
10. TS Akwedukt Kielce
11. MKS Truso Elbląg
12. UKS Lusowo
13. UKS TRS Susz
14. UAM Triathlon Poznań
15. MUKS Piętnastka Bydgoszcz

Jednocześnie przypominamy że prawo startu otrzymują zawodnicy z aktualnymi badaniami sportowymi ważnymi w dniu startu.