o nas

O nas

Jedyny na Dolnym Śląsku klub sportowy, szkolący dzieci i młodzież w triathlonie. Naszym celem jest przygotowanie młodych osób do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i Mistrzostwach Polski w Triathlonie. 

Profesjonalna kadra trenerska prowadzi treningi pływackie, kolarskie, biegowe i ogólnorozwojowe.

Trenerzy

Agata Litwin
była pływaczka i czynna triathlonistka ELITY, trener od 2012 roku. Od rozpoczęcia kariery sportowej zdobyła między innymi takie tytuły jak: Mistrzyni Polski Juniorów w pływaniu, Mistrzyni Polski Juniorów w triathlonie, V-ce Mistrzyni Europy w Aquathlonie, Brązowa medalistka Akademickich Mistrzostw Świata w triathlonie sztafet, Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w triathlonie. Jako trener przygotowała około 50-ciu zawodników do debiutu w triathlonie, a także kilkunastu zawodników do startu w triathlonie na dystansie IRONMAN. Trenerka Agata zajmuje się w teamie planem szkolenia zawodników, a także prowadzi treningi pływackie, kolarskie i biegowe. „Moim celem jest racjonalne szkolenie triathlonowe, które pozwoli najpierw wytrenować Mistrza Polski Młodzików, który następnie zdobędzie Mistrza Polski Juniorów Młodszych, a karierę triathlonową zakończy najszybciej po zdobyciu medalu Mistrzostw Polski Seniorów”
Wiktoria Kubuj
była lekkoatletka, bardzo dobra zawodniczka w biegu przez płotki i skoku o tyczce, która zakończyła swoją karierę lekkoatletyczną po kontuzji. Obecnie startuje w triathlonie i przygotowuje zawodników do debiutu w zawodach triathlonowych. Jest także nauczycielem pływania z bardzo dużym doświadczeniem. Jej pasją jest szkolenie młodzieży - w sekcji dba o nienaganną technikę pływacką i technikę biegową naszych zawodników, a także o sprawność i ogólny rozwój.